preloader
Tedavi

Ortodontik Tedavi

Üst üste sürmüş, rotasyonlu veya pozisyonu yanlış olarak konumlanmış dişlerin ortodontik tedavisi için hastalar artık daha estetik çözüm arayışında. Yeni nesil şeffaf ortodontik plaklar ise bu anlamda beklentiyi karşılamaktadır. Bu yöntemle estetik işlemler öncesinde dişlerin pozisyonlarında belli bir düzelme elde edildikten sonra yapılan gülüş tasarımlarında, sonuçta daha ideal bir gülüş elde edilebiliyor. Gülüş tasarımında bu sayede daha minimal invaziv çalışılıyor.

Belli bir seviyeye kadar olan çapraşıklıkları aşamalar halinde kullanılan plaklarla çözmek mümkün olabiliyor. Tedavi öncesinde alınan kayıtlarla, tedavi sonunda nasıl bir düzelme sağlanacağını 3D simülasyon olarak dijital ortam üzerinde görerek beklentinizin ne derece karşılandığını tedaviye başlamadan gözleme şansına sahip olabiliyorsunuz.

Ne kadar süre kullanmalıyım?

Bu süreç kişinin çapraşıklık seviyesine göre değişmekle birlikte, gün içerisinde minimum 20 saat kadar plağı kullanmanız bir koşul oluyor. Toplam tedavi süreci genellikle 3-6 ay civarı sürebiliyor ancak bu süre vakaya göre değişiklik gösteriyor. Diş Hekimi Firdevs Aylin Şahin ile sağlıklı bir gülüş sağlıyoruz.

Trusted by International Company

At vulputate ligula conubia tortor convallis maximus vivamus. Porttitor eu consectetur consequat ipsum odio facilisi diam nostra himenaeos. Nascetur tortor ut elementum mattis cursus pede ornare ultrices lectus. Est porttitor sem tellus urna aenean nunc natoque iaculis aptent dictumst.

0 +

Happy Client

0 +

Certified Doctor

0 +

Award Won

Our Value

Caring for all your family’s dental needs.

Augue tristique semper phasellus hac porta ante imperdiet dapibus rutrum. Letius etiam malesuada mauris pede ad ipsum massa eget facilisis. Non parturient vivamus pellentesque ante montes imperdiet nisi dictumst viverra nostra dignissim. Neque aptent libero lectus faucibus pretium imperdiet platea in curabitur dignissim.

Vision

Sit fermentum ridiculus potenti aptent finibus. Imperdiet duis elementum primis odio ultricies ex habitasse.

Mission

Sit fermentum ridiculus potenti aptent finibus. Imperdiet duis elementum primis odio ultricies ex habitasse.

Book an Appointment.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.